Барилга байгууламжийг ашиглалтад оруулах комиссын хуваарь /2018.07.02-2018.07.06/

Барилга байгууламжийг ашиглалтад оруулах комиссын хуваарь /2018.07.02-2018.07.06/

д/д Барилга байгууламжийн байршил, нэр төрөл, хүчин чадал Ажиллах он, сар, өдөр, цаг Комиссын бүрэлдэхүүн
1 ХУД-ийн 11 дүгээр хороо “Идэр андууд” ХХК-ний 5 давхар Спорт заал, Худалдаа үйлчилгээний барилга. 2018.07.02-ны 1000 цагт Э.Дорж Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц Ц.Тогтохбуян
2 БЗД-ийн 4 дүгээр хороо “Олд констракшн” ХХК-ийн захиалгатай Контор, үйлчилгээний барилга. 2018.07.02-ны 1300 цагт Ж.Мөнх-Эрдэнэ Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц Ц.Тогтохбуян
3 СХД-ийн 20 дугаар хороо “Халал хүнс” ХХК-ийн Үйлдвэр агуулахын барилга. 2018.07.02-ны 1500 цагт Э.Дорж Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц Ц.Тогтохбуян
4 СБД-ийн 11 дүгээр хороо НХОГ-ын захиалгатай Орон сууцны 7 дугаар хороолол орчмын “Б” хэсэгчилсэн талбайн эхний ээлжийн дулаан хангамжийн ажил. 2018.07.03-ны 1000 цагт Б.Батзоригт
5 БЗД-ийн 11 дүгээр хороо “Их мөнгөн завъяа” ХХК-ийн аж ахуйн гадна цахилгаан хангамж 2018.07.03-ны 0930 цагт Д.Тулга

Ч.Бум-Эрдэнэ

 

 

6 ХУД-ийн 11 дүгээр хороо иргэн Т.Цэвээнжавын аялал жуулчлалын газрын гадна цахилгаан хангамж /давтан комисс/ 2018.07.03-ны 1030 цагт
7

 

ХУД-ийн 11 дүгээр хороо, Зайсан иргэн С.Пүрэвсүрэнгийн аялал жуулчлалын газрын гадна цахилгаан хангамж 2018.07.03-ны 1130 цагт
8 ХУД-ийн 3 дугаар хороо иргэн Д.Баясгалангийн барилгын цахилгаан гадна хангамж 2018.07.03-ны 1330 цагт
9 ХУД-ийн 4 дүгээр хороо Нүхтийн аманд иргэн Л.Булганы амины орон сууцны барилгын гадна цахилгаан хангамж 2018.07.03-ны 1400 цагт
10 ХУД-ийн 13 хороо, Шувуун фабрик, “Баялаг жимс” ХХК-ийн хөдөө аж ахуйн зориулалттай барилгын гадна цахилгаан хангамж 2018.07.03-ны 1500 цагт
11 БЗД-ийн 8 дугаар хороо иргэн Б.Батмагнайгийн захиалгатай 16 давхар үйлчилгээтэй, 175 айлын орон сууцны барилга. 2018.07.04-ний 1000 цагт Ж.Мөнх-Эрдэнэ Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц Ц.Тогтохбуян
12 БЗД-ийн 8 дугаар хороо Улаанхуаранд байрлах “Авзага хийц” ХХК-ний үйлчилгээтэй, 2 блок 464 айлын орон сууцны барилга. 2018.07.04-ний 1300 цагт  
13 БГД-ийн 9 дүгээр хороо иргэн С.Мөнх-Амгалангийн үйлчилгээтэй 44 айлын орон сууцны барилга 2018.07.04-ний 1500 цагт  
14 БЗД-ийн 22 дугаар хороо, “Их сүндэр констракшн” ХХК-ийн орон сууцны хорооллын гадна цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 0930 цагт Д.Тулга

Ч.Бум-Эрдэнэ

 

 

15 ЧД-ийн 18 дүгээр хороо “Жей Эм Технологи” ХХК-ийн гадна цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 1030 цагт
16 БГД-ийн 22 дугаар хороо “Соёмбо принтинг” ХХК-ийн хэвлэлийн үйлдвэрийн гадна цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 1130 цагт
17 СХД-ийн 24 дугаар хороо, Баруун салаа, Бумбатын аманд, иргэн Ш.Мөнхцэцэгийн зуслангийн гадна цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 1300 цагт
18 СХД-ийн 32 дугаар хороо “Стандарт агрикалчер групп” ХХК-ийн гадна цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 1400 цагт
19 СХД-ийн 32 дугаар хороо “Монсуль” ХХК-ийн гадна цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 1500 цагт  
20 СХД-ийн 1 дүгээр хороо Нарангийн гудамжнаас Орбитын гудамж хүртэлх 10/0,4 кВа чадалтай КТПН цахилгаан хангамж 2018.07.05-ны 1530 цагт  
21 СБД-ийн 1 дүгээр хороо “Барвашова” ХХК-ний оффис, үйлчилгээний барилга. 2018.07.05-ны 1000 цагт Ж.Мөнх-Эрдэнэ Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц Ц.Тогтохбуян
БГД-ийн 17 дугаар Их шавийн дээд сургуулийн захиалгатай Сургуулийн дотуур байрны барилга. 2018.07.06-ны 1000 цагт Ж.Мөнх-Эрдэнэ Ц.Тогтохбуян Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц
ХУД-ийн 10 дугаар хороо Иргэн С.Ганхуягийн захиалгатай 8 давхар 48 айлын орон сууцны барилга 2018.07.06-ны 1300 цагт М.Идэрбаатар Ц.Тогтохбуян Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц
22 СХД-ийн 14 дүгээр хороо Иргэн О.Баярмаагийн захиалгатай үйлчилгээ, оффисын барилга 2018.07.06-ны 1500 цагт Э.Дорж Ц.Тогтохбуян Б.Нямдаваа Д.Тулга Ц.Лхамсүрэн Ц.Нямцэвээн Ч.Бум-Эрдэнэ Ж.Цэрэнжамц
Google+ Linkedin